неділя, 17 листопада 2013 р.

НСЖУ, ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО ТА ТБ, 15 листопада 2013 р.


2 коментарі:

 1. 16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Цьогоріч своє професійне свято рівненські телерадіожурналісти та інженерно-технічні працівники галузі відзначили у відреставрованому Дубенському замку.

  - Вибір місця проведення урочистостей зовсім не випадкове,- розповідає представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк.- Не секрет, що на наші телеглядачі з цікавістю переглядають передачі про історичні місця краю. Проте самі журналісти, у переважній своїй більшості, не завжди мають змогу побувати в музеях. Отож ми й вирішили, образно кажучи, заповнити цю прогалину - організували півторагодинну екскурсію по оспіваному Миколою Гоголем Дубенському замку.

  Журналістів, відеооператорів, інженерів монтажу телерадіопрограм, провайдерів кабельного телебачення з професійним святом щиро привітали заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов, керуючий справами обласної ради Микола Яцюк, голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк. З їх рук відзнаки за багаторічну сумлінну працю, значний вклад у розвиток інформаційного простору Рівненщини та з нагоди професійного свята одержали близько двох десятків працівників медійної галузі.

  ВідповістиВидалити
 2. 11.11.2013
  Оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю «Будівництво радіотелевізійної станції за адресою: Рівненська область, Демидівський район, с. Копань.»

  ВідповістиВидалити